باربری شمال تهران

تلفن های تماس و استعلام قیمت:

09192134216
02188106932
02144261328

باربری در شمال تهران

شرکت باربری شمال تهران ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با باربری، حمل و بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی منازل و ادارت در تمامی مناطق شمال تهران با بیش از یک دهه سابقه درخشان .
معتبرترین باربری در شمال تهران با بهترین قیمت و کیفیت بالا در ارائه خدمات مربوط به اسباب کشی و جابجایی
تیم متخصص باربری شمال تهران توانسته با تکیه بر تعهد و انگیزه کارگران با تجربه دوره دیده خود و همچنین اعتماد شما عزیزان به رضایت ۹۶درصدی مشتریان دست یابد.

خدمات باربری شمال تهران شامل حمل انواع بار سنگین و اثاثیه منزل و ادارات، جابجایی و خدمات مربوط به اسباب کشی منازل، دفاتر اداری و واحد های تجاری، بسته بندی اثاثیه با استفاده از روش های نوین و چیدمان اثاثیه در محل جدید می باشد.
حوزه فعالیت باربری شمال تهران در تمامی مناطق شمالی تهران می باشد، شعب فعال باربری تهران بصورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

بسته بندی اثاثیه در باربری شمال تهران

باربری شمال تهران با استفاده از با کیفیت ترین وسایل بسته بندی ازجمله نایلکس های حبابی، چسپ های مخصوص، استرج ها، ساک های مخصوص لباس و رخت و خواب و کارتن های ضخیم و محکم و… بهترین بسته بندی را برای اسباب و اثاثیه شما عزیزان انجام می دهند تا اثاث و وسایل شما در حین جابه جایی هیچ گونه اسیب و نقصی وارد نشود و در کمال صحت و سلامت به مقصد مورد نظرتان برسد.

در این باربری برای حمل ونقل و جابه جایی وسایل از مجهزترین و به روزترین ماشین ها از جمله انواع کامیون و کامیونت های موکت کاری شده و مسقف مخصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه استفاده می گردد.

برخی از خدمات شرکت باربری شمال تهران:

  • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری شمال تهران توسط افراد متخصص
  • ارائه مشاوره کاملا رایگان
  • ارسال کارشناس
  • ارسال کارگر خالی
  • ارائه خودرو های بزرگ و کوچک برای جابجایی اثاثیه ، کالا
  • استفاده از کارگرانی مجرب و با اخلاق که هر کدام آموزش های لازم دیده اند
  • ارائه بارنامه و بیمه نامه رایگان

پاییز و زمستان بهترین فصل اسباب کشی منزل در تهران است بر خلاف تابستان که به دلیل تعطیلی مدارس و اوقات فراغت بیشتر خانواده ها اقدام به اثاث کشی و نقل مکان جدید میکنن نیمه دوم سال آرامش بیشتری در بازار باربری دیده می شود و خانواده هایی که امکان اسباب کشی منزل در نیمه دوم سال دارند میتوانند با برنامه ریزی مناسبی آسان و بی دردسری اثاث کشی کنند.

هماهنگی با بهترین باربری و کارگر اسباب کشی دو عامل اصلی در کاهش اضطراب و استرس اسباب کشی است اسباب کشی منزل اصولی دارد که با توجه به سادگی و بدونه اتلاف وقت به منزل جدید نقل مکان کرد و با رعایت این نکات اسباب کشی به خاطرای خوش تبدیل می شود.

باربری شمال تهران یکی از بزرگترین و منصف ترین باربری در تهران با سالها تجربه درخشان در ضمینه حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری و تجاری و جهیزیه و وسایل سنگین از قبیل گاوصندوق و پیانو به تمام نقاط تهران می باشد. ما باربری در شمال تهران به عنوان یک شرکت دلسوزانه به مشتریان خود توجه می کنیم وبرای خدمات متعدد مربوط به باربری مانند بسته بندی حمل و نقل چیدمان با روش های تماما اصولی مجدانه تلاش می کنیم.

شماره تلفن های ما که به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما می باشند به شرح زیر می باشد

09192134216
02188106932
02144261328

 

 

 

 

فهرست
Call Now Button