بسته بندی اثاثیه

تلفن های تماس و استعلام قیمت:

تماس با شعبه غرب تهران – 44617732

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل از جمله خدماتی است که در چند سال اخیر توسط باربری های حمل بار انجام می­شود. لازم است بسته بندی صحیح وسایل منزل برای انجام یک جابجایی و اسباب کشی درست و اصولی توسط کارگر متخصص بسته بندی انجام شود. در ارزان باربری کارگران با تجربه و آموزش دیده جهت بسته بندی اسباب و اثاثیه آماده ارائه خدمات بسته بندی و باربری به مشتریان باربری تهران در تمامی مناطق تهران هستند. در هر اسباب کشی اگر اصول صحیح بسته بندی اثاثیه منزل رعایت نشود ممکن است خسارات زیادی را برای صاحبین بار به وجود آورد. برای جلوگیری از این خسارات احتمالی خوب است قبل از انجام اسباب کشی به طور کامل برای بسته بندی لوازم منزل خود از باربری که قصد داریم حمل بار ما را انجام دهد مشاوره بسته بندی اثاثیه را دریافت کنیم.

لوازم مورد نیاز بسته بندی اثاثیه

برای انجام یک بسته بندی اصولی اثاثیه منزل نیاز به لوازم و وسایلی داریم که در بسته بندی نوین مورد استفاده قرار می­گیرند. این لوازم عبارت اند از:

کارتن های محکم و چند لایه: برای بسته بندی اسباب و اثاثیه در سایز های مختلف، کارتن بیشترین و بهترین کاربرد را دارد. امروزه انواع مختلفی از کارتن ها تولید شده که در اسباب کشی کاربرد دارند. به عنوان مثال کارتن های رگال دار که برای حمل لباس ها به صورت آویزان روی رگال استفاده می­شوند تا لباس ها در طول اسباب کشی سالم مانده و چروک نشوند. کارتن های یخچال دار که برای حمل مواد غذایی کاربرد دارند. با استفاده از این کارتن ها مواد غذایی در زمان اسباب کشی که ممکمن است تا چند ساعت طول بکشد به دور از فساد و سالم خواهند ماند. کارتن های سه لایه و پنج لایه کوچک و بزرگ که برای بسته بندی لوازم منزل در سایز های مختلف مورد استفاده قرار می­گیرند.

نایلون های حبابدار: نایلون های حبابدار در بسته بندی لوازمی مورد استفاده قرار میگیرند که در زمان اسباب کشی احتمال شکستن و یا ضربه خوردن به آن ها وجود دارد. مانند ظروف چینی و شکستنی و یا میز ها و صندلی های چوبی. در باربری تهران تمامی لوازم حساس منزل شما درون این ضربه گیر های حبابدار قرار می­گیرند تا اسباب کشی شما در کمال امنیت و سلامت به انجام برسد.

 

 

استرج یا سلفون های بزرگ: در باربری تهران جهت بسته بندی تمامی اسباب و اثاثیه شما در زمان جابجایی از استرج استفاده می­شود تا لوازم و اثاثیه شما تمیز مانده و گرد و خاک روی آن ها قرار نگیرد. از استرج برای پیچیدن مبلمان ها، صندلی ها و هرآنچه ممکن است در طول اسباب کشی کثیف شود استفاده می­شود.

بسته بندی اثاثیه منزل

ساک ها در سایز های مختلف: ساک های زیپ دار کوچک و بزرگ در جا به جایی رخت خواب ها کاربرد دارند. با استفاده از این ساک ها رخت خواب ها و سایر لوازم پارچه ای مانند لباس ها و پرده ها در اسباب کشی کثیف نشده و بصورت بهداشتی جا به جا می­شوند.

طناب: از طناب جهت بستن کارتن های بزرگ و حمل راحت تر آن ها می­توان استفاده کرد.

چسب و برچسب: چسب هاب خوب و با کیفیت در بسته بندی اثاثیه بسیار کاربرد دارند. در اسباب کشی لازم است تمامی کارتن ها قبل از استفاده با چسب محکم شوند و انتها و همچنین درب آن ها به خوبی با چسب چسبیده شود. تا سلامت وسیله های داخل کارتن به خطر نیفتد. از برچسب ها برای نوشتن محتوا داخل هر کارتن استفاده می­شود. خوب است محتوای کارتن ها را به جای نوشتن روی کارتن ها روی برچسب ها یادداشت کنید تا در اسباب کشی های بعدی هم بتوانید از کارتن ها مجدداً استفاده نمایید بدون اینکه سردرگم شوید.

بسته-بندی-اثاثیه

روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل

هزینه بسته بندی اثاثیه

شاید تصور کنید استفاده از خدمات بسته بندی مؤسسه های باربری یک هزینه اضافی است و خودتان می­توانید این کار را انجام دهید و یا اصلاً نیازی به بسته بندی صحیح لوازم منزل وجود ندارد. باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر در زمان اسباب کشی بسته بندی صحیح اثاثیه صورت نگیرد، خساراتی که ممکن است به اسباب و اثاثیه شما وارد شود بسیار بیشتر از هزینه ای خواهد بود که جهت دریافت خدمات بسته بندی باید پرداخت کنید. دور اندیش باشید و با استفاده از تجارب کارگران آموزش دیده بسته بندی اثاثیه، بسته بندی لوازم خود را به روشی صحیح انجام دهید تا خسارتی به لوازم منزل شما وارد نشود.

کارگران ماهر بسته بندی اثاثیه

در باربری تهران تمامی کارگران شاغل در امور بسته بندی و حمل بار، کارگران با تجربه و آموزش دیده در نحوه بسته بندی و حمل بار هستند. تمامی کارگران بسته بندی دارای سابقه چندین ساله در حرفه خود بوده و بسته بندی و اسباب کشی شما را در سریعترین زمان ممکن و به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد. کارگران ما از لحظه شروع بسته بندی اثاثیه در مبدأ تا زمان چیدمان اثاثیه بسته بندی شده در ماشین حمل بار و همچنین تخلیه بار در مقصد و چیدمان آن در محل جدید در خدمت شما بوده و برای کسب رضایت شما تلاش می­کنند.

مدت زمان بسته بندی اثاثیه

زمان بسته بندی اثاثیه و حمل آن می­تواند بنا به درخواست مشتری در یک روز انجام شود. باربری تهران این امکان را دارد تا با برنامه ریزی در یک روز هم کارگر جهت بسته بندی بار در تهران و هم کارگر برای حمل بار در تهران برای شما اعزام نماید. کارگران با تجربه ما با سرعت بالایی می­توانند اقدام به بسته بندی اثاثیه شما نمایند. ایده آل ترین حالت ممکن تماس با شماره های باربری تهران یک روز قبل از اثاث کشی است. تا هم بتوان بسته بندی را در فرصت مناسب انجام داد و هم حمل بار در زمان مناسب صورت بپذیرد.

تلفن های تماس و استعلام قیمت:

تماس با شعبه غرب تهران – 44617732

فهرست

44617732

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)