باربری شرق تهران

تلفن های تماس و استعلام قیمت:

تماس با شعبه شمال تهران – 22143661

تماس با شعبه غرب تهران – 44617732

باربری در شرق تهران

شرکت باربری شرق تهران ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با باربری، حمل و بسته بندی اثاثیه و اسباب کشی منازل و ادارت در تمامی مناطق شرق تهران با بیش از یک دهه سابقه درخشان .
معتبرترین باربری در شرق تهران با بهترین قیمت و کیفیت بالا در ارائه خدمات مربوط به اسباب کشی و جابجایی
تیم متخصص باربری شرق تهران توانسته با تکیه بر تعهد و انگیزه کارگران با تجربه دوره دیده خود و همچنین اعتماد شما عزیزان به رضایت ۹۶درصدی مشتریان دست یابد.

خدمات باربری شرق تهران شامل حمل انواع بار سنگین و اثاثیه منزل و ادارات، جابجایی و خدمات مربوط به اسباب کشی منازل، دفاتر اداری و واحد های تجاری، بسته بندی اثاثیه با استفاده از روش های نوین و چیدمان اثاثیه در محل جدید می باشد.
حوزه فعالیت باربری شرق تهران در تمامی مناطق شرقی تهران می باشد، شعب فعال باربری تهران بصورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

بسته بندی اثاثیه در باربری شرق تهران

باربری شرق تهران با استفاده از با کیفیت ترین وسایل بسته بندی ازجمله نایلکس های حبابی، چسپ های مخصوص، استرج ها، ساک های مخصوص لباس و رخت و خواب و کارتن های ضخیم و محکم و… بهترین بسته بندی را برای اسباب و اثاثیه شما عزیزان انجام می دهند تا اثاث و وسایل شما در حین جابه جایی هیچ گونه اسیب و نقصی وارد نشود و در کمال صحت و سلامت به مقصد مورد نظرتان برسد.

در این باربری برای حمل ونقل و جابه جایی وسایل از مجهزترین و به روزترین ماشین ها از جمله انواع کامیون و کامیونت های موکت کاری شده و مسقف مخصوص اسباب کشی و حمل اثاثیه استفاده می گردد.

برخی از خدمات شرکت باربری شرق تهران:

پاییز و زمستان بهترین فصل اسباب کشی منزل در تهران است بر خلاف تابستان که به دلیل تعطیلی مدارس و اوقات فراغت بیشتر خانواده ها اقدام به اثاث کشی و نقل مکان جدید میکنن نیمه دوم سال آرامش بیشتری در بازار باربری دیده می شود و خانواده هایی که امکان اسباب کشی منزل در نیمه دوم سال دارند میتوانند با برنامه ریزی مناسبی آسان و بی دردسری اثاث کشی کنند.

هماهنگی با بهترین باربری و کارگر اسباب کشی دو عامل اصلی در کاهش اضطراب و استرس اسباب کشی است اسباب کشی منزل اصولی دارد که با توجه به سادگی و بدونه اتلاف وقت به منزل جدید نقل مکان کرد و با رعایت این نکات اسباب کشی به خاطرای خوش تبدیل می شود.

 

باربری شرق تهران یکی از بزرگترین و منصف ترین باربری در تهران با سالها تجربه درخشان در ضمینه حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم اداری و تجاری و جهیزیه و وسایل سنگین از قبیل گاوصندوق و پیانو به تمام نقاط تهران می باشد. ما باربری در شرق تهران به عنوان یک شرکت دلسوزانه به مشتریان خود توجه می کنیم وبرای خدمات متعدد مربوط به باربری مانند بسته بندی حمل و نقل چیدمان با روش های تماما اصولی مجدانه تلاش می کنیم.

شماره تلفن های ما که به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما می باشند به شرح زیر می باشد

تماس با شعبه شمال تهران – 22143661

تماس با شعبه غرب تهران – 44617732

فهرست

44617732

Call Now Buttonتماس بگیرید (کلیک کنید)